www.sme.sk
Referencie:

"Spracovanie daňového priznania a účtovníctva, maximálna spokojnosť."
Ján K., podnikateľ, Michalovce

"Pána Ing. Čačka som našiel prostredníctvom jeho zaujímavých článkov na stránkach sme.sk a ako-investovat.sk.
Obrátil som sa na neho s prosbou o prehodnotenie návrhu investičného životného poistenia, ktoré mi bolo u iného poradcu odporúčané ako "výhodný produkt". Po analýze mojich potrieb sme našli lacnejšie, kvalitnejšie a transparentné poistenie, ktoré spĺňa moje požiadavky. Komunikácia prostredníctvom e-mailov ale aj osobné stretnutia s pánom Čačkom prebiehali rýchlo a na profesionálnej úrovni. Služby pána Čačka určite odporučujem a teším sa na budúcu spoluprácu."
Tomáš H., Laškovce, tomi01@centrum.cz  

"Pana Ing. Čačka poznam niekoĺko rokov,  naše prvé  spoločné stretnutie bolo za účelom vypracovania daňového priznania (DP), bol som spokojný s profesionalitou, včasným dodaním vyplneneho DP a ustretovosťou voči mojim požiadavkam, pohotovosťou pri telefonickom ako aj mailovom kontakte. Tiež som si všimol učasť p.Čačka v odbornych diskusiach na stranke pre ekonomov a učtovníkov, www.porada.sk. To dalo zaklad pre moje rozhodnutie obratiť sa k nemu so žiadosťou o sprostredkovanie životneho poistenia. Tu chcem vyzdvihnuť fakt,že pri vybere konkretneho poistenia, p.Čačko vychadzal z mojej aktualnej životnej situacie a mojich potrieb do buducnosti,pre zabezpečenie mojho príjmu v pripade nepredvídaných nehod, chorob a pod. Pán Čačko mi ponukol niekolko variantov poistenia od niekolkych poisťovní s čím som odišiel domov, aby som si celú situaciu dokladne premyslel a vybral si ajvyhodnejšiu ponuku. Asi o 10 dní sme sa opätovne stretli aby sme vybavili potrebné formality. So životným poistením som spokojný a vybral som si poistenie Active Life od AXA. Pana Ing.Čačka možem každému odporučiť hlavne pre jeho ustretovosť a profesionalitu."
Ladislav ČERNEGA, živnostník, Michalovce, ladislav.cernega@centrum.sk

Pána Ing. Čačka som si všimla v odbornej diskusii na stranke www.porada.sk. Obratila som  sa na neho so žiadosťou vypracovať životné poistenie. Pán Čačko jedná na mimoriadne profesionálnej úrovni, vychádzal z mojej aktuálnej životnej situácie. So životným poistením som spokojná a pána Čačka odporúčam každému, kto sa nevie rozhodnúť aké poistenie je pre neho výhodne, alebo nevýhodné. Po každej stránke som spokojna.
Slavka HLAVÁČKOVÁ, podnikateľka, Bratislava, alpi127@gmail.com

"Pán Čačko nám pomohol výhodne nastaviť a uzatvoriť životné poistenie pre celú našu rodinu. S jeho službami som bol maximálne spokojný a môžem ho len odporúčať."
Miloš R., prekladateľ, Poprad, cupakabra@gmail.com

"Pán Čačko mi veľmi dobre poradil s mojim životným a úrazovým poistením, vzhľadom k mojim životným podmienkam ma nenútil do iného poistenia a doporučil mi podľa mojich požiadaviek poistenie, ktoré mi plne vyhovuje. Jeho služby som sa rozhodla využiť potom, ako som čítala jeho články na blogu sme.sk. Aj keď sme poistenie dohodli e-mailovou komunikáciou, bola som o všetkom podrobne informovaná a všetko prebehlo bez problémov k mojej plnej spokojnosti."
Anna M., technický pracovník, Žilina, aninka29@centrum.sk

"Pán Čačko nám vypracoval životnú poistku, v ktorej boli splnené všetky podmienky, čo sme mali. Odporúčame." (životné poistenie)
Michaela K., ekonómka, Košice, hrinova@centrum.cz

"Ďakujem a vrelo budem odporúčať Vaše služby." (životné poistenie, daňové priznanie)
Andrea A., poštová doručovateľka, Michalovce, andera5@centrum.sk

Účtovné služby

  • GOLD EXPRESS s.r.o. (taxislužba + pizzéria), Michalovce
          JUDr. Ing. Erik Sibal, konateľ, kontakt@goldexpress.sk
  • JENISEJ s.r.o (taxislužba), Trebišov
          Ing. Stanislav Džugan, konateľ, sdzugan@centrum.cz
  • MK STAV Slovakia, s.r.o. (stavebná firma), Michalovce
          Ing. Martin Kanca, konateľ, mk.stav1@gmail.com
  • a mnoho ďalších menších firiem a živnostníkov z oblastí: predaj potravín, autoservis,
    e-shop s elektronikou, remeselné, stavebné a iné slúžby.