www.sme.sk

Prihláste sa na odber informácií

* indicates required
O mne
Poskytovaniu ekonomických služieb a finančnému sprostredkovaniu sa venujem už od marca 2009. Mám maturitnú aj štátnu skúšku z účtovníctva a ekonomiky. Inžinierske štúdium na Ekonomickej univerzite som ukončil úspešnou obhajobou diplomovej práce na tému životného poistenia na Slovensku.
Poskytujem komplexné účtovné služby pre firmy a živnostníkov. Využívam pritom kvalitný a oceňovaný ekonomický softvér od firmy KROS. Dávam si záležať na neustálom vzdelávaní sa v tejto oblasti a nadštandardný prístupe ku klientom.

V oblasti finančného sprostredkovania sa špecializujem prevažne na životné poistenie. Nakoľko som pozoroval nedostatok kvalitnej a odbornej rady najmä v tejto oblasti a videl mnoho nevýhodných zmlúv, rozhodol som sa podrobnejšie venovať tejto problematike. Avšak klientom kompletne vybavím aj najvýhodnejšiu hypotéku či konsolidáciu úverov, poistenie majetku, zodpovednosti a áut. Poradím v oblasti sporenia aj dôchodkového zabezpečenia. Takže moji klienti dostanú úplný servis ohľadom osobných aj firemných financií.
Som odporcom tvrdého obchodu pri sprostredkovaní finančných služieb, ktorého výsledkom sú často nevýhodné zmluvy a oklamaní klienti. Preferujem transparentnosť, odbornosť a dlhodobú spoluprácu s klientmi. Rád by som videl toto povolanie na úrovni právnikov či doktorov, ktorých klienti vyhľadávajú pre ich renomé a odbornosť sami. Som teda proti tomu, aby túto prácu vykonávali nevzdelaní, finančne negramotní obchodníci - predajcovia s vidinou rýchleho zisku.

Píšem články na tému osobných financií, daní a podnikania. Väčšinu z nich nájdete na mojom blogu SME. Mojimi výhodami sú ľudský prístup, ekonomické vzdelanie a možnosť porovnania aj sprostredkovania produktov takmer všetkých bánk a poisťovní pôsobiacich na Slovensku. V oblasti finančného sprostredkovania spolupracujem s prestížnou spoločnosťou Fincentrum, ktorá vyznáva podobné hodnoty ako ja a zabezpečuje mi kompletný back Office, aby som sa mohol naplno venovať svojim klientom.